Site icon Manufaktura Kwasu

Strona główna

Kwas chlebowy plaza2-30p
Produkujemy naturalny kwas chlebowy.
Na zakwasie żytnim
100% ZDROWIA
Z przyjaciółmi i samemu
Czas na kwas!
Spróbuj też półwytrawny
Twoje zdrowie
Probiotyki w naszym kwasie
Sprawdź wyniki badań

Dlaczego warto wybrać kwas z naszej warzelni?

Naturalny probiotyk

Bakterie zawarte w kwasie chlebowym z Manufaktury stanowią naturalny probiotyk.

Na zakwasie

Nasz kwas warzymy na zakwasie żytnim. Tym samym z którego wypieka się najzdrowsze chleby na świecie.

Nisko-kaloryczny

Butelka 0,33l naszego kwasu to tylko trochę więcej kalorii niż w połówce jabłka.

Produkt Polski

Manufaktura Kwasu to firma ze 100% kapitałem polskim. Wspieraj swoich rodaków.

Nowa generacja napojów

Z pasji, od lat, wytwarzamy naturalny kwas chlebowy. Naszą niewielką produkcję którą cieszyli się głównie znajomi i rodzina postanowiliśmy udostępnić szerszemu gronu wielbicieli kwasu chlebowego. Z pełnym przekonaniem, że jest to napój zasługujący na degustację. Naturalny. Niskoenergetyczny. Niepasteryzowany. Zawierający bakterie kwasu mlekowego pozytywnie wpływające na nasz organizm. Robiony z sercem…

Cymbir

Rekomendacje

Pierwszy raz próbowałem kwasu chlebowego z Manufaktury. Wreszcie wiem jak powinien smakować kwas.

Krzysiek
Wielbiciel

Próbowałam dawać mojej Mamie wiele różnych napojów. Ma cukrzycę i ciężko coś znaleźć smacznego do picia. Po tym kwasie cukier nie skacze jak szalony. Sprawdźcie sami. Ale najlepiej skonsultujcie się z lekarzem.

Zosia
Córka cukrzyka

Jestem wielkim fanem kwasu chlebowego jeszcze od czasów, kiedy jako dzieciak piłem go z żółtych cystern na ulicach dawnego ZSRR. Dlatego z przyjemnością sięgam po Wasz produkt, jest jeszcze lepszy niż ten, który pamiętam.

Piotr
Fan

Znakomita alternatywa dla piwa w upalny dzień, zwłaszcza gdy trzeba jeździć samochodem. Sklep działa bardzo profesjonalnie, dostawa jest błyskawiczna.

Grzegorz
Klient

Kwas jest przepyszny, nie za słodki. Cymbir odlotowy. A najlepsze to, że nikt nie wpadł na to aby wypasteryzować i pozbawić napój tego co ma w sobie najlepsze - bakterie probiotyczne. Będe wracać 😍

Ariel
Klient

Testowałem wiele różnych kwasów, w tym parę razy robiłem swój własny, ale za każdym razem wracam do tego. Kwas wytrawny jest zdrowy, pyszny, orzeźwiający i jedyny w swoim rodzaju. Po spróbowaniu produktów Manufaktury Kwasu każdy sklepowy "kwas" jest całkowicie przesłodzony i nie do wypicia. Ponadto w żadnym innym sklepie nie trafiłem na tak szybką wysyłkę jak tutaj - przy każdym zamówieniu rekordowy czas. Butelki są bardzo dobrze zapakowane, nie ma obaw, że cokolwiek się zniszczy w transporcie. Należy jedynie pamiętać, żeby kwas przetrzymywać w lodówce, bo inaczej się bardzo szybko nagazuje. Zdecydowanie polecam każdemu wypróbować wszystkich rodzajów kwasu.

Arnold
Fan

Faktycznie, kwas ma działanie lecznicze i zdrowotne. Pierwsze Wasze zamówienie trochę oszczędzałem, ale od prawie 1,5 miesiąca nie biorę już leków na zapalenie stawów oraz leków przeciwbólowych na zerwane ścięgna w ręce. A były to silne leki wypisywane przez lekarza. Przez te 1,5 miesiąca tylko dwa razy brałem tabletki na ból głowy. Inne leki, silne leki, zostały schowane.Jakby była możliwość, to ode mnie za Wasze kwasy byście dostali nawet nagrodę Nobla.

Dariusz
Klient
Exit mobile version